خدمات و پشتیبانی

شركت تجهیز آزما پاکان (تاپکو) جهت استفاده بهینه مشتریان از تجهیزات ارائه شده خدمات زیر را ارائه می‌نماید:

مشاوره قبل از خرید :

كارشناسان این شرکت جهت پیشنهاد بهترین تجهیزات و ارائه راه حل مناسب، آماده ارائه مشاوره به صورت حضوری یا غیرحضوری به کلیه مشتریان می‌باشند.

نصب، راه اندازی و آموزش کاربردی

نصب، راه اندازی و آموزش کاربردی تجهیزات خریداری شده در محل مشتریان از جمله خدمات پس از فروش قابل ارائه توسط این شرکت می‌باشد.

تعمیرات و تامین قطعات یدكی

از آنجائیکه رضایت کامل مشتریان از اهداف اصلی این شرکت بوده، لذا تعمیرات و تامین قطعات یدكی تجهیزات ارائه شده از تعهدات این شركت به مشتریان خود می‌باشد.
این شركت آماده پذیرش دستگاه‌هایی است كه به نحوی در كاركرد عادی خود دچار مشكل گردیده‌اند. مهندسین مجرب این شرکت در اسرع وقت نسبت به رفع مشكل اقدام و دستگاه‌های تعمیر شده پس از تست نهایی و تائید، به مشتریان بازگردانده می‌شود.
بدیهی است در موارد خاص كه امكان تعمیر یا كالیبراسیون در ایران وجود نداشته باشد، دستگاه پس از تائید مشتری به شرکت سازنده ارسال و پس از تعمیر و تست كامل یا كالیبراسیون به مشتری بازگردانده می‌شود.

دوره‌های آموزشی و سمینارها

امكانات آموزشی جهت استفاده کامل از تجهیزات ارائه شده در محل مشتریان یا این شركت فراهم است. در خصوص دستگاه‌های خاص و دستگاه‌هی با فناوری پیشرفته دوره‌های آموزشی تکمیلی در خارج از كشور نیز پیشنهاد می‌گردد.

ایران - تهران - خیابان احمد قصیر (بخارست) -  خیابان چهارم (مقدس) - شماره 6 - واحد 4 - کد پستی: 1514636517
تلفن: 543 543 88 (021)         فاکس: 260 733 88 (021)